Mokyklos istorija

UAB A. Bialo vairavimo mokykla įsteigta 1992 metais ir rengia „B“ kategorijos vairavimo kursus Vilniuje. Nuo pat UAB A. Bialo vairavimo mokyklos įsteigimo joje dirba profesionalūs teorijos dėstytojai ir vairavimo instruktoriai, turintys atitinkamą išsilavinimą ir didelę darbo patirtį. Mūsų mokykloje Jūs išmoksite Kelių eismo taisyklių pagrindų ir subtilybių, įsisavinsite, kaip saugiai vairuoti transporto priemonę, kaupsite patirtį, kurios Jums prireiks laikant teorinį ir praktinį egzaminus ir vairuojant jau gavus vairuotojo pažymėjimą.

Mes išmokysime Jus saugiai vairuoti!

Kodėl mūsų mokykla

1. Daug naudingos informacijos ir metodinės medžiagos turinti mokymo bazė
  2. Mokymui naudojamos naujausios technologijos (multimedija, video ir pan.)
  3. Profesionalūs teorijos dėstytojai ir vairavimo instruktoriai visada galintys padėti ir patarti
  4. Teorijos užsiėmimai vyksta lietuvių ir rusų kalbomis
  5. Paskaitos vyksta dienos ir vakaro metu
  6. Paskaitų laikas koreguojamas priklausomai nuo grupės pageidavimo
  7. Besimokantiems teorijos savarankiškai skiriamos konsultacijos ir galimybė spręsti KET testus
  8. Skiriamas individualus dėmesys kiekvienam mokiniui, žinių įsisavinimui pagerinti
  9. Tikrinsite savo įgytas žinias kompiuterine programa, kuri leis Jums pasiruošti teorijos egzaminui
  10. Užsiėmimai kompiuterinėje klasėje be laiko apribojimų
  11. Galimybė pasiruošti teorijos egzaminui namuose internetu
  12. Vairavimas automobiliais Kia CEE'D, VW Golf, VW Polo
  13. Vairavimo įgūdžių tobulinimas (baigusiems mokyklą ar gavusiems vairuotojo pažymėjimą)
  14. Galimybė mokėti dalimis, arba mokėjimas lizingu ber banką

Registracija kursams

Norėdami užsiregistruoti vairavimo kursams užpildykite šią formą.

Apie mokymų programas skaitykite rubrikoje "programos, kainos"
* - privalomi laukai

Kaip mus rasti