Teorinio egzamino tvarka VĮ Regitra

Teorijos egzaminas VĮ „Regitra“ vyksta kompiuterinėje klasėje.
Teorijos egzaminą sudaro 1 bilietas iš 30 klausimų, į kuriuos reikia atsakyti teisingai, padarius nedaugiau kaip 6 klaidas, tai yra reikia surinkti nemažiau kaip 80% teisingų atsakymų. Jei mokinys padaro nedaugiau 6 klaidų, tai yra surenka nemažiau kaip 80% teisingų atsakymų, teorijos egzaminas laikomas išlaikytu.
Teorijos egzamino galiojimo laikas – vieneri metai. Per tą laikotarpį kandidatas į vairuotojus turi išlaikyti praktinio vairavimo egzaminą.
Neišlaikęs egzamino kandidatas į vairuotojus turi galimybę užsiregistruoti jo perlaikymui.

Informaciją dėl teorijos egzamino rasite VĮ "Regitra" interneto svetainėje, skiltyje "DUK" (Dažnai Užduodami Klausimai).

Sėkmės laikant egzaminus!

Registracija į kursus

Norėdami užsiregistruoti į vairavimo kursus, užpildykite šią formą.

Apie mokymų programas skaitykite rubrikoje "programos, kainos"

Sutinku, kad mano pateikti asmens duomenys bus tvarkomi registracijos į kursus tikslu.
Galėsite bet kada atšaukti savo sutikimą.

* - privalomi laukai

Kaip mus rasti