Lt Ru
Регистрация и информация
по телефонам:

Justė K.
Ačiū A. Bialo vairavimo mokyklai! :) Teorijos žinios buvo paprastai ir įdomiai „sudedamos“ į galvą. Niekad nepabosdavo eiti į teorijos užsiėmimus. :) Praktika taipogi puiki, turėjau nuostabų instruktorių. Visus egzaminus išsilaikiau iš pirmo karto, taip kad esu labai dėkinga! :)

Diana M.
Dėkoju už kvalifikuotą mokymą instruktoriui A. Z. Puikus instruktorius, išmokau vairuoti automobilį ir išlaikiau egzaminą VĮ „Regitra“ teisingų paaiškinimų ir individualaus dėmesio dėka. Puikiai atlieka savo darbą! Taip pat dėkoju teorijos dėstytojui. :)

Gražina A.
Neseniai baigiau A. Bialo vairavimo mokyklą. Esu labai patenkinta savo rezultatais. Ypač – teorijos dėstymu, nes egzamino metu Regitroje išlaikai iškart. Stebiuosi tokia geranoriška kantrybe „įkalt“, gerąja prasme, į galvą. Faina, VĮ „Regitra“ išlaikiau ir praktinį vairavimo egzaminą.

Jonas P.
Geras egzaminavimas pačioje mokykloje, kaip sakoma "sunku pratybose - lengvai kovoje". Jau 5 metus važinėju be įvykių.

Уважаемые наши ученики, пишите свои отзывы нам на эл. почту info{eta}bialomokykla.lt

Регистрация на курсы

Чтобы зарегистрироваться на курсы вождения, заполните эту форму.

О программах обучения читайте в рубрике "программы обучения, цены"
* - нужно заполнить